Contact Us

Kontakt z nami


tel./fax: +48 74 867 14 50
Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 
8.00-15.00

Godziny otwarcia

 

00 800 67 89 1011

 

waist trainer

Jesteś na stronie:

O nas

O nas
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Kłodzko  działa przy Dolnośląskiej Izbie Rolniczej

Naszą misją jest zapewnienie lokalnej obecność wszystkim instytucjom Unii Europejskiej. Współpraca z  partnerami społecznymi czynnie zaangażowanymi w działalność informacyjną. Uzupełniamy i wspieramy prace Przedstawicielstw Komisji Europejskiej i Biur Informacyjnych Parlamentu Europejskiego na poziomie lokalnym i regionalnym.

Więcej…
Jesteśmy na Facebooku

Debata Europejska

51 dialogów z udziałem obywateli zorganizowanych w całej UE było zupełnie nowym doświadczeniem w ogólnoeuropejskiej komunikacji, w ramach którego obywatele i politycy rozmawiali o tym, jak wzmocnić struktury demokratyczne Unii Europejskiej.

Maxi size
You have a problem with erection? Not only you!
https://phytonutrition-sante.com/pl/maxi-size-opinie/


Dialogi z obywatelami organizowane w skali krajowej potwierdziły, że obywatele Unii są otwarci na dyskusję na temat kwestii europejskich oraz że warto przekształcić tę inicjatywę w trwały projekt europejski.Politycy z Komisji Europejskiej odwiedzą największe miasta europejskie, aby dowiedzieć się, co mieszkańcy poszczególnych krajów sądzą o swoich prawach i przyszłości Unii Europejskiej. „Taka dyskusja musi się odbyć w naszych społeczeństwach i wśród Europejczyków”-  José Manuel Barroso.  Przez 15 miesięcy w każdym państwie UE została zainicjowana seria dialogów z obywatelami. Pierwsza taka debata odbyła się 27 września w hiszpańskim mieście Kadyks. Jest to doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy z europejskimi politykami na temat swoich praw i tego, w jakiej Europie chcesz mieszkać, oraz jakie nadzieje wiążesz z Unią Europejską. Do „dialogu z obywatelami” może włączyć się każda zainteresowana osoba.
Choco lite
Losing weight has never been so effective!
https://phytonutrition-sante.com/pl/choco-lite-opinie/


Dyskusje były transmitowane na żywo w internecie. Wśród ich uczestników znaleźli się politycy wybrani na szczeblu lokalnym, regionalnym i krajowym. Opinie wyrażone przez obywateli są uwzględniane we wnioskach ustawodawczych Komisji w sprawie wzmocnienia praw obywateli i Unii, w której te prawa są w pełni przestrzegane. Każdy z nas jest obywatelem nie tylko swojego kraju, lecz także Unii Europejskiej. Oprócz praw przysługujących nam w państwie pochodzenia, mamy prawa określone w traktatach UE i w Karcie praw podstawowych UE . Dzięki obywatelstwu UE możesz mieszkać, pracować, podróżować lub robić zakupy w każdym z 28 państw członkowskich.

 więcej

Kalendarz

Punkty Europe Direct w Polsce

Punkty Europe Direct w Polsce.