• Komisja Europejska zainaugurowała europejski paszport umiejętności w sektorze hotelarsko-gastronomicznym, czyli narzędzie opracowane w celu ułatwienia kontaktów między osobami poszukującymi pracy i pracodawcami w tym sektorze w Europie. Paszport jest dostępny we wszystkich językach urzędowych UE. W przyszłości zostanie rozszerzony na inne sektory.

  • Przez 27 lat program Erasmus umożliwił studentom pobyt za granicą, poszerzanie horyzontów i podnoszenie kwalifikacji. Promowane dzięki niemu umiejętności nie tylko przyczyniają się do ukształtowania wśród młodych ludzi poczucia przynależności do europejskiej rodziny, lecz również zwiększają ich szanse na zatrudnienie i poprawiają perspektywy kariery.

  • System będzie dostarczał informacji w czasie rzeczywistym. Satelity umieszczone na orbicie w ubiegłym tygodniu są czynne i kontrolowane przez Centrum Operacji ESA w Darmstadt, Niemcy. 

Contact Us

Kontakt z nami


tel./fax: +48 74 867 14 50
Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 
8.00-15.00

Godziny otwarcia

 

00 800 67 89 1011

 

chocolate slim

Jesteś na stronie:

O nas

O nas
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Kłodzko  działa przy Dolnośląskiej Izbie Rolniczej

Naszą misją jest zapewnienie lokalnej obecność wszystkim instytucjom Unii Europejskiej. Współpraca z  partnerami społecznymi czynnie zaangażowanymi w działalność informacyjną. Uzupełniamy i wspieramy prace Przedstawicielstw Komisji Europejskiej i Biur Informacyjnych Parlamentu Europejskiego na poziomie lokalnym i regionalnym.

Więcej…
Jesteśmy na Facebooku

Priorytety Komsji Europejskiej

Włącz się do debaty  Zarządzanie gospodarką  Europa 2020

Europe Direct Kłodzko - Aktualności:

Praca przymusowa: Komisja wzywa kraje UE do wdrożenia nowego protokołu MOP

Ostelife
Osteoarthritis - the rescue!
https://phytonutrition-sante.com/ostelife-avis/


Praca przymusowa: Komisja wzywa kraje UE do wdrożenia nowego protokołu MOP

Komisja Europejska przedstawiła Radzie Ministrów UE propozycję upoważnienia państw członkowskich UE do ratyfikacji nowego protokołu do konwencji o pracy przymusowej Międzynarodowej Organizacji Pracy (MOP).

Czytaj więcej...

Konkurencyjność przemysłu: w sprawozdaniach Komisji podkreśla się konieczność podjęcia bardziej zdecydowanych działań przez UE i państwa członkowskie

Konkurencyjność przemysłu: w sprawozdaniach Komisji podkreśla się konieczność podjęcia bardziej zdecydowanych działań przez UE i państwa członkowskie

Przemysł wytwórczy UE posiada różnorodny potencjał konkurencyjny, który należy wykorzystać do wspierania wzrostu gospodarczego, mimo obecnej trudnej sytuacji gospodarczej.

Detoxic
https://phytonutrition-sante.com/detoxic-avis/
The preparation for the muscle mass!


Czytaj więcej...

Kalendarz

Punkty Europe Direct w Polsce

Punkty Europe Direct w Polsce.